O nás

Co děláme

Pomáháme e-shopům napojovat data od dodavatelů tak, aby automaticky proudila od dodavatelů přes skladové či účetní systémy, na stránky e-shopů nebo do reklamních systémů. Víme, že to někdy není snadné. Každý případ je unikátní a je potřeba k němu přistupovat individuálně. Proto se snažíme nejprve naslouchat, poznávat potřeby, zkoumat data či firemní procesy a na základě toho radíme společnostem i podnikatelům, jak pomocí automatizace ušetřit práci a  snížit množství chyb.

Náš příběh

Zakladatelem týmu je Vladimír Trevisan. Zkušený marketingový specialista, který roky působil v marketingové agentuře Besteto. Vladimír je držitelem odborné certifikace specialista Mergado, která potvrzuje jeho znalosti technologií pro správu dat. Roky navíc pracuje s technologiemi jako Google Tag Manager, Google Analytics, Shoptet, Eshop-rychle. Vladimír má deset let zkušeností práce s daty a tak si můžete být jisti, že on je ten správný člověk, na kterého se můžete obrátit.

Náš cíl

Chceme pomáhat e-shopům s napojením dat - např. od dodavatelů, kteří posílají data o zboží, skladové dostupnosti a podobně. Domníváme se, že lidé mají dělat věci, u kterých uplatní svůj intelekt či zkušenosti. Klikat, kopírovat a synchronizovat data mají stroje.

Víme, že každá společnost je unikátní. Přistupujeme k tomu s respektem. Navrhujeme individuální procesy na míru dané společnosti. Kombinujeme různé technologie. Nemáme provize od tvůrců technologií.

Jsme ověřenými a certifikovanými partnery

Rigoro Heureka partnerPricing Fox
profitak group