Blog

Blogujeme hlavně o importech do e-shopů, dodavatelských feedech, ale také o cenotvorbě a o její automatizaci, ale dotkneme se i interních procesů e-shopů. Rádi pracujeme s aplikací Mergado a Pricing Fox, tak tu najdete i spoustu nestandardních návodů, jak tyto nástroje používáme k práci.

Hledáme vývojáře SaaS v oblasti e-commerce, Brno
Hledáme k sobě třetího do party. Někoho, kdo nám pomůže navrhnout a realizovat technologickou stránku softwaru pro e-shopy a společně s námi rozjede jeho vývoj. Takže pokud si myslíš, že se právě ty hodíš do našeho týmu, neváhej se ozvat.
6. 9. 2021Více >
Importní a exportní formáty XML a CSV a jejich využití
Máte e-shop a potřebujete do něj nahrát desítky nebo stovky produktů. Jejich název, parametry, cenu, obrázek a spoustu dalších informací, které vaše zákazníky zajímají. Zadávat vše ručně produkt za produktem vám bude trvat celou věčnost.
3. 9. 2021Více >
Cenotvorba: Jak nastavit cenu produktů, aby vám přinášela zisk
Stanovit správnou cenu produktu může být občas skutečným oříškem jak pro začínající, tak i pro ostřílené podnikatele. Nikdo totiž nechce své produkty prodávat pod cenou. Připravili jsme si článek, ve kterém vám představíme cenové strategie.
27. 8. 2021Více >
3, 2, 1.. začínáme!
Na začátku února 2021 jsme odstartovali. Společnost Rigoro technologies, s.r.o. zahájila činnost a bude e-shopům pomáhat s napojením datových toků - zejména s daty o zboží od dodavatelů. V článku se taky dozvíte, na co se můžete těšit a jaké jsou naše vize do budoucna.
1. 2. 2021Více >