3, 2, 1.. začínáme!

Na začátku února 2021 jsme odstartovali. Společnost Rigoro technologies, s.r.o. zahájila činnost. Tento článek je tedy symbolickým 🏁 mávnutím startovního praporku.

Co budeme dělat

Chceme e-shopům pomáhat s napojením datových toků. Zejména dat o zboží od dodavatelů.

Proč to chceme dělat

Máme zkušenosti s prací pro e-shopy a vidíme kolik práce vkládají do tvorby produktových dat. Často vidíme ruční práci při opisování, zpracování dat v Excelech, ruční importování namísto, aby data byla zpracována automaticky. To nám přijde škoda, protože jde o práci, kterou mohou vykonávat stroje. Lidé by se pak mohli věnovat práci, která je více tvůrčí. Zároveň vidíme, že to jde, jen lidé z e-shopů neví, jak na to.

Proč je na trhu málo znalostí

Dobrá otázka. O SEO či PPC reklamě je v češtině i slovenštině dostupné velké množství materiálů. O automatizaci skladů a dat je jich mnohem méně. To nám přijde škoda a tak jsme se rozhodli, že s tím něco uděláme.

Co budeme nabízet

V první řadě konzultační činnost. Vladimír má letité zkušenosti s napojováním různých software. Dokáže naslouchatpoznat firemní procesynastavit automatizacezaučit pracovníky. Začneme tedy u poradenství. Nechceme klientům ihned “vnucovat” vlastní technologii. Chceme stavět co nejvíc na technologiích které klienti používají nyní. A použití vylepšovat. Zda v budoucnu přijdeme s vlastním produktem, zatím není jasné.

Kdo připravuje Rigoro

Společnost Rigoro vznikla ve skupině Profitak. Mezi sesterské společnosti tak patří BestetoBidding FoxFeed Image EditorMergado, Ordelogy, Shopitak a další společnosti. Specialistou, který tuto výzvu přijal je Vladimír Trevisan. Odborník, který se posledních deset let věnuje e-commerce a má bohaté zkušenosti.

Co připravujeme na nadcházející dny

Od února poskytujeme poradenství prvním klientům. Své poptávky nám posílejte přes formulář.

Click or drag a file to this area to upload.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho dál!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by vás zajímat:

Hledáme vývojáře SaaS v oblasti e-commerce, Brno
Hledáme vývojáře SaaS v oblasti e-commerce, Brno
Hledáme k sobě třetího do party. Někoho, kdo nám pomůže navrhnout a realizovat technologickou stránku softwaru pro e-shopy a společně s námi rozjede jeho vývoj. Takže pokud si myslíš, že se právě ty hodíš do našeho týmu, neváhej se ozvat.
6. 9. 2021Více >
Importní a exportní formáty XML a CSV a jejich využití
Importní a exportní formáty XML a CSV a jejich využití
Máte e-shop a potřebujete do něj nahrát desítky nebo stovky produktů. Jejich název, parametry, cenu, obrázek a spoustu dalších informací, které vaše zákazníky zajímají. Zadávat vše ručně produkt za produktem vám bude trvat celou věčnost.
3. 9. 2021Více >
Cenotvorba: Jak nastavit cenu produktů, aby vám přinášela zisk
Cenotvorba: Jak nastavit cenu produktů, aby vám přinášela zisk
Stanovit správnou cenu produktu může být občas skutečným oříškem jak pro začínající, tak i pro ostřílené podnikatele. Nikdo totiž nechce své produkty prodávat pod cenou. Připravili jsme si článek, ve kterém vám představíme cenové strategie.
27. 8. 2021Více >
1. 2. 2021

Vladimír Trevisan

Víc než 10 let zkušeností s daty v e-commerce Držitel odborných certifikací specialista Mergado a certifikovaný partner Pricing Fox Pracuje s technologiemi jako Google Tag Manager, Google Analytics, Shoptet, E-shop Rychle a dalším
Štítky: